Orientering – terminliste for 2018

Startdato for orienteringssesongen er 4. april, så da er det bare å glede seg 🙂

Vi ønsker velkommen til en spennende orienteringssesong.

Vi tilbyr 3 løyper:

1.8-2.0 km          Vanskelig orientering (som før)

3.0 km                  Vanskelig orientering (som før)

5.0 km                  Vanskelig orientering (som før)

Start mellom 17.00  og 18.00 (noen ganger fra 16:30)

Startavgiften er kroner 30,- som dekker kart og utstyr.

Vi benytter postenheter med nummer fra 135 til og med 154.

Da er det bare å pusse o-skoene, brillene, finne kompasset og sette til.

Alle er velkommen!

Er du usikker på om du er egnet løper? Her kan du lese orienteringsgruppas tips til hvordan lykkes som bedriftsorienteringsløper.

 

Dato                                     Ansvarlig                                            Sted

1             4-4                         HSK        Rolf Einar Bryggfjell                        Svinesund

2             11-4                       HSK        Jon S Mjølnerød                              Røsnesåsen

3             18-4                       Gimle    Willy Grønstad                                 Tobro    Berg

4             25-4                       TFL         Thor Palmgren                                 Ertemoen

5             2-5                         HSK        Andreas Bye                                      Boltjerndalen Idd

6             9-5                         HSK        Morten&Morten                            Folkevang Skole

7             16-5                       Gimle    Bjørn Blomsnes                                 Mo i Rokke

8             23-5                       HSK        Øivind Holt                                         Sannerød Idd

9             30-5                       Gimle    Pål Thowsen                                     Ulvåsveien

10           6-6                         HSK        Asgeir Drøivoldsmo                        Rokke

11           13-6                       Gimle    Kjell Haugseth                                  Motjern Rokke

12           20-6                       Gimle    Martin Glomsrød                            Asakveien 71

Sommerferie

13           1-8                         TFL         Espen Glomsrød                              Brække sluser

14           8-8                         HSK        Trond Glomsrød                              Rynningen Rokke

15           15-8                                       Johnny Kitterød                                               Strømstad

16           22-8                       TFL         Thorbjørn Bjørlo                              Bøklevene Idd

17           29-8                       HSK        Hans Martin S/Morten J               Revekas Rokke

18           5-9                         HSK        Leif Bokerød                                     Prestebakke

19           12-9                       HSK        Øivind Holt                                         Strupe Halden

20           19-9                       HSK        Øivind Helgerud                              Fjærdingene Rokke

21           26-9                       HSK        Frode Bokerød                                 Høiås

22           2-11                       HSK        Emil Wingstedt/Mario                  Høiås     Nattorientering

 

(NB: Klarering av samlingsplass gjøres fortløpende, derfor et lite forbehold om sted)

Eventuelle spørsmål kan rettes til, Jon Steinar Mjølnerød:     90611260